Talizman Słońca z kamienia słonecznego, cytrynu, kwarcu różowego i pirytu

Dostępność: brak towaru
Cena: 133,00 zł 133.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Talizman Słońca

Energia, hart ducha, optymizm, aktywność i sukces

Centralnym elementem tej wyjątkowej bransoletki jest kamień słoneczny w kształcie monety, charakteryzujący się awenturyzacją – fantastycznym efektem migotliwości. Na kamieniu słonecznym wygrawerowałam ręcznie i pomalowałam na złoty kolor runę Sowilo - runę działania, pewności siebie, powodzenia i zwycięstwa. Jak pisze o niej Voenix w swojej „Magii run”: „staje się ona dla ludzi poszukujących samych siebie wyższym duchowym oraz mentalnym światłem nawigacyjnym.”

Wokół kamienia słonecznego wplotłam także kuleczki cytrynu oraz fasetowane kuleczki pirytu, kamienia słonecznego i kwarcu różowego. Bransoletka zaplatana splotem makramowym na jasnobrązowym sznureczku, z regulacją obwodu. Na zakończeniach sznureczków regulacyjnych umieściłam fasetowane kuleczkii pirytu. Całość jest wyjątkowym talizmanem tworzonym od podstaw ręcznie, ze starannością i sercem.

Średnica centralnego kamienia słonecznego: 20 mm

 

                 ***TALIZMAN ZOSTANIE WYSŁANY DO CIEBIE W MAGICZNYM PUDEŁECZKU***

O kamieniach:

Kamień słoneczny, jak większość migocących, odbijających światło kamieni, ma właściwości ochronne. Noszony przy sobie lub na sobie, dodaje ciału energii fizycznej. Jest pomocny w pokonywaniu strachu i stresu, zapewnia ochronę od negatywnej energii. Dodaje odwagi, a co za tym idzie, przynosi większą wiarę we własne możliwości. Pomaga przezwyciężyć niepewność. Wnosi optymizm i spokój.

Cytryn swoimi złotymi refleksami światła pobudza i ożywia ciało, konfrontuje nas z pozytywnymi, podobnymi do promieni Słońca energiami. Podnosi samoocenę i poprawia samopoczucie. Dodaje uczucia pewności siebie i wiary wrażliwym ludziom. Pomocny przy podejmowaniu decyzji. To kamień, który wspiera zdobywanie ziemskich celów, np. zdanie egzaminów. Ponadto, pomaga przyciągnąć dostatek i bogactwo.

Kwarc różowy to kamień o łagodnych, uspokajających wibracjach. Przypisany do czakry serca. Sprzyja wybaczaniu, miłości i stosunkom międzyludzkim. Pomocny w chwilach kryzysu, w przypadkach fobii, gniewu, stresu, w sytuacjach napięcia, strachu, żalu, przy poczuciu winy, nieprzystosowania i przy uczuciu zranienia emocjonalnego. Kwarc różowy pomaga uporać się z doświadczeniami i emocjami z dzieciństwa. Ponadto, potęguje kreatywność i wzbogaca wyobraźnię. Korzystnie wpływa na pisanie, sztukę i muzykę.

Piryt prowadzi nas w naszych nierozwiązanych problemach do punktu, w którym zdajemy sobie sprawę, że rozwiązanie możliwe jest jedynie poprzez zmianę starego sposobu myślenia, zmianę punktu widzenia. Tym samym, ułatwiając poznanie, pomaga nam pokonać blokady i umożliwia nasz dalszy rozwój. To kamień, który pomaga w stanach nagromadzenia negatywnej energii.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl