Talizman poznania samego siebie i dążenia do doskonałości

Dostępność: brak towaru
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Talizman w postaci bransoletki, której centralnym elementem jest bryłka lapisu-lazuli, na której wygrawerowałam ręcznie i pomalowałam na biały kolor runę Mannaz. Wokół bryłki lapisu-lazuli rozmieściłam asymetrycznie fasetowaną bryłkę pirytu i cytrynu, kolumienkę hematytu złotego oraz fasetowane kuleczki kryształu górskiego. Dodatkową ozdobę, podkreślającą charakter talizmanu, stanowi zawieszka ze srebra z motywem klucza, symbolizującego dostęp do wiedzy i odblokowanie własnego potencjału. Bransoletka zaplatana splotem makramowym, na czarnym sznureczku, z regulacją obwodu. Na zakończeniach sznureczków regulacyjnych umieściłam fasetowane kuleczki kryształu górskiego.

Wymiary bryłki lapisu-lazuli: 14 x 16 x 7 mm

Mannaz to runa zarówno pojedynczego człowieka, jak i ludzkości rozumianej jako całość. Jak pisze o niej Voenix z swojej Magii run: „Mannaz, dwudziesta runa, jest często opisywana jako runa zwierciadła, gdyż objawia nam naszą prawdziwą istotę.” Jest to więc runa, która pomaga poznać samego siebie i ujawnić ukryte zdolności. Ułatwia połączenie ze swoim boskim ”ja”. Pomaga pełniej wykorzystać własne intelektualne możliwości; oczyszcza i wzmacnia procesy myślowe oraz poprawia pamięć. Ponadto, wspiera budowanie konstruktywnych relacji z innymi ludźmi, zachęca do działania w grupie, ułatwia komunikację i przynosi wsparcie ze strony innych ludzi. Mannaz pobudza pomysłowość, przynosi inspirację, motywację, nasila chęć do działania i pozwala odnaleźć sens w tym, co się robi. Ponadto, Mannaz pomaga w uświadomieniu sobie swojej jedności i komplementarności z całą przyrodą.

 

***TALIZMAN ZOSTANIE WYSŁANY DO CIEBIE W MAGICZNYM PUDEŁECZKU***

 

O kamieniach:

Lapis-lazuli jest kamieniem mądrości i zrozumienia, który wnosi w nasze życie jasność i pomaga dostrzec nasze cele życiowe. Ponadto, generuje witalność, mądrość, wytrwałość umysłu i twórczą ekspresję. Lapis-lazuli podkreśla naturalne talenty i umiejętności. Korzystnie wpływa na związki międzyludzkie, sny, równowagę yin-yang i wszystkie zdolności parapsychologiczne. To dobry kamień do medytacji, który ponadto przynosi ochronę na drodze duchowego rozwoju.

Piryt prowadzi nas w naszych nierozwiązanych problemach do punktu, w którym zdajemy sobie sprawę, że rozwiązanie możliwe jest jedynie poprzez zmianę starego sposobu myślenia, zmianę punktu widzenia. Tym samym, ułatwiając poznanie, pomaga nam pokonać blokady i umożliwia nasz dalszy rozwój. To kamień, który pomaga w stanach nagromadzenia negatywnej energii.

Cytryn swoimi złotymi refleksami światła pobudza i ożywia ciało, konfrontuje nas z pozytywnymi, podobnymi do promieni Słońca energiami. Podnosi samoocenę i poprawia samopoczucie. Dodaje uczucia pewności siebie i wiary wrażliwym ludziom. Pomocny przy podejmowaniu decyzji. To kamień, który wspiera zdobywanie ziemskich celów, np. zdanie egzaminów. Ponadto, pomaga przyciągnąć dostatek i bogactwo.

Kryształ górski wskazuje drogę do harmonii wewnętrznej i poznania. Wzmacnia intuicję. Poprawia jakość życia i dodaje energii. Przynosi optymizm i dodaje wiary we własne możliwości. Ponadto, kieruje przepływem energii, a co za tym idzie, pomaga we wszelkich dolegliwościach. Rozjaśnia umysł, pomaga skupić myśli. Jest pomocny w medytacji. Działa jako naturalny odpromiennik.

Hematyt wzmacnia nasze ciało, pobudza budowę czerwonych krwinek i wspomaga dotlenienie organizmu. Ponadto, daje większą odporność na stres i zwalcza bezsenność. Co więcej, łączy nas z ziemią i z „tu i teraz”. Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego, pomaga osiągnąć stabilizację, równoważy energie ciała, ducha i umysłu, uziemia wszystkie negatywne wibracje, a także podnosi poczucie własnej wartości.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl