Talizman miłości i harmonii z ametystu, kwarcu różowego, amazonitu i fluorytu

Dostępność: brak towaru
Cena: 111,00 zł 111.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Talizman w postaci bransoletki, której centralną częścią jest nieregularna bryłka jasnego ametystu z ręcznie wygrawerowaną i pomalowaną na czarny kolor runą Gebo. Dodatkową ozdobą, korespondującą z intencją, dla której wykonany został talizman jest serduszko z ametystu. W talizmanie swoje miejsce znalazły także fasetowana oponka ametystu i kwarcu różowego, fasetowane oponki amazonitu oraz fasetowane kuleczki  fluorytu i  kwarcu różowego. Bransoletka zaplatana splotem makramowym na brązowym sznureczku, z regulacją obwodu. Na zakończeniach sznureczków regulacyjnych umieściłam kuleczki ametystu.

Ten wyjątkowy talizman tworzony od podstaw ręcznie, ze starannością i sercem, stanowić będzie wyjątkowe wsparcie i oryginalną ozdobę.

Gebo to runa magii seksualnej, partnerstwa i wzajemnie korzystnej wymiany. Dzięki niej można nauczyć się dawać więcej i więcej otrzymywać. Pomaga efektywniej i wydajniej wykorzystać czas i znaleźć punkty styczne pomiędzy całkowicie odmiennymi sprawami, odnaleźć satysfakcjonujący obie strony kompromis. Pomaga przywołać miłość, wybrać odpowiedniego partnera, a także ustabilizować i umocnić istniejące relacje. Ponadto, harmonizuje duszę i ciało, wspomaga partnerstwo w biznesie, jednoczy, zapewnia powodzenie osiągnięte wspólnym wysiłkiem, wzmacnia potencjał seksualny.

 

O kamieniach:

Ametyst wzmacnia aurę i potęguje energię innych kryształów. Dobrze służy ogólnej ochronie oraz zachowaniu równowagi fizycznej, emocjonalnej i umysłowej. To kryształ, który skłania ku duchowemu i twórczemu myśleniu. Wnosi światło w niejasne problemy i w ten sposób pomaga w duchowej przemianie. Ponadto, uspokaja myśli, pomaga w zespole natręctw myślowych i czynności przymusowych. Łagodzi napięcie, uspokaja emocje i koi żal. Co więcej, poprawia umiejętności negocjacyjne, wspiera proces podejmowania decyzji, potęguje bogactwo i sukces w interesach, wspiera rozwój zawodowy, pomaga dźwigać odpowiedzialność oraz w radzeniu sobie ze zmianami.

Kwarc różowy to kamień przynoszący czułe i łagodne wibracje, dzięki którym można ponownie odzyskać zaufanie do samego siebie i innych. Dobrze wpływa na serce. Ponadto, uwalnia od stresów i lęków, sprzyja wybaczaniu, miłości i stosunkom międzyludzkim. Kwarc różowy jest pomocny w sytuacjach napięcia, w przypadkach poczucia winy, żalu i emocjonalnego zranienia. Pomaga uporać się z doświadczeniami i emocjami z dzieciństwa.

Amazonit to kamień poprawiający samopoczucie, o kojącym działaniu. Pomocny w stanach nerwowości, stresu i znękania umysłowego. Korzystnie wpływający na kreatywność. Dobry na serce i układ nerwowy.

Fluoryt pomaga skupić umysł i sprzyja podejmowaniu decyzji. Pozwala umysłowi pracować efektywnie w sytuacjach stresowych. To kryształ wnoszący duchowe poznanie w nasze życie codzienne, ucząc nas odpowiedzialności za nasze myśli, słowa i czyny. Fluoryt wspomaga medytację i duchowy rozwój.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl