Talizman kobiecości, twórczej pasji i kreatywności

Dostępność: brak towaru
Cena: 133,00 zł 133.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Berkano to obietnica nowych początków.

Odnosi się do regeneracji, odnowy, oczyszczenia, leczenia i wyzdrowienia. Reprezentuje radość płynącą z pozytywnych relacji seksualnych, płodność, kobiecość, narodziny.

Talizman ten to brasnoletka skomponowana z kulek kwarcu różowego, kryształu górskiego oraz kamienia księżycowego o średnicy 10 mm, z ozdobnym akcentem w postaci różyczki z hematytu srebrnego.

Na centralnej kulce kwarcu różowego wygrawerowałam ręcznie i pomalowałam na czarny kolor runę Berkano, symbolizującą wzrost, kobiecą seksualność, macierzyństwo, matczyną opiekę, a także kreatywność, wzrost oraz obfitość i wszelką pomyślność w życiu.

Bransoletka zaplatana splotem makramowym na czarnym sznureczku, z regulacją obwodu. Na zakończeniach sznureczków regulacyjnych umieściłam kulki kwarcu różowego. Całość jest wyjątkowym talizmanem tworzonym od podstaw ręcznie, ze starannością i sercem.

O kamieniach:

Kwarc różowy to kamień o łagodnych, uspokajających wibracjach. Sprzyja wybaczaniu, miłości i stosunkom międzyludzkim. Pomocny w chwilach kryzysu, w przypadkach fobii, gniewu, stresu, w sytuacjach napięcia, strachu, żalu, przy poczuciu winy, nieprzystosowania i przy uczuciu zranienia emocjonalnego. Kwarc różowy pomaga uporać się z doświadczeniami i emocjami z dzieciństwa. Ponadto, potęguje kreatywność i wzbogaca wyobraźnię. Korzystnie wpływa na pisanie, sztukę i muzykę.

Kamień księżycowy nawiązuje do energii żeńskiej, tajemnicy, pracy podświadomości, mocy snów, intuicji, ale także inspiracji i twórczych wizji. To kamień, który czyni nas świadomymi naszej marzycielskiej strony natury oraz przybliża nas do sfery naszych uczuć, pomagając tym samym ją zrozumieć. Ponadto, chroni w podróży i jako że jest ściśle związany z Ksieżycem, pomaga zwalczać niechciane a powracające cykle zachowań.

Kryształ górski wskazuje drogę do harmonii wewnętrznej i poznania. Wzmacnia intuicję. Poprawia jakość życia i dodaje energii. Przynosi optymizm i dodaje wiary we własne możliwości. Ponadto, kieruje przepływem energii, a co za tym idzie, pomaga we wszelkich dolegliwościach. Rozjaśnia umysł, pomaga skupić myśli. Jest pomocny w medytacji. Działa jako naturalny odpromiennik.

Hematyt wzmacnia nasze ciało, pobudza budowę czerwonych krwinek i wspomaga dotlenienie organizmu. Ponadto, daje większą odporność na stres i zwalcza bezsenność. Co więcej, łączy nas z ziemią i z „tu i teraz”. Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego, pomaga osiągnąć stabilizację, równoważy energie ciała, ducha i umysłu, uziemia wszystkie negatywne wibracje, a także podnosi poczucie własnej wartości.

 

Zobacz inne moje prace

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl