Bransoletka z lapisu-lazuli, hematytu i pirytu z runą Perthro – talizman pozytywnego zrządzenia losu

Dostępność: brak towaru
Cena: 145,00 zł 145.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Talizman, którego główny element stanowi bryłka lapisu-lazuli, na której wygrawerowałam ręcznie i pomalowałam na złoty kolor runę Perthro.

Runa Perthro mówi o prawie przyczyny i skutku w czystej postaci i ujawnieniu tego, co było ukryte. Pozwala na poznanie siebie takim, jakim się jest, ułatwia wydobycie ukrytych możliwości oraz ich realizację, a także rozwijanie własnych planów i zamiarów oraz spełnianie marzeń. Runa ta oznacza również uśmiech losu, łut szczęścia. Dlatego też często wykorzystywana jest w grach losowych. Ponadto, pomaga rozwijać zdolności paranormalne i usprawnia prognozowanie przyszłości.

Dodatkową ozdobą talizmanu jest hematyt tęczowy w kształcie gwiazdki, umieszczony po lewej stronie bryłki lapisu-lazuli. Ponadto, w talizmanie znalazły swoje miejsce fasetowane kuleczki pirytu oraz kolumienka i fasetowana kuleczka lapisu-lazuli. Bransoletka zaplatana splotem makramowym, na granatowym sznureczku, z regulacją obwodu. Na zakończeniach sznureczków regulacyjnych umieściłam fasetowane kuleczki pirytu.

Wymiary centralnego lapisu-lazuli: 14 x 15 x 6 mm

 

                                                          ***TALIZMAN ZOSTANIE WYSŁANY DO CIEBIE W MAGICZNYM PUDEŁECZKU***

O kamieniach:

Lapis-lazuli jest kamieniem mądrości i zrozumienia, który wnosi w nasze życie jasność i pomaga dostrzec nasze cele życiowe. Ponadto, generuje witalność, mądrość, wytrwałość umysłu i twórczą ekspresję. Lapis-lazuli podkreśla naturalne talenty i umiejętności. Korzystnie wpływa na związki międzyludzkie, sny, równowagę yin-yang i wszystkie zdolności parapsychologiczne. To dobry kamień do medytacji, który ponadto przynosi ochronę na drodze duchowego rozwoju.

Hematyt wzmacnia nasze ciało, pobudza budowę czerwonych krwinek i wspomaga dotlenienie organizmu. Ponadto, daje większą odporność na stres i zwalcza bezsenność. Co więcej, łączy nas z ziemią i z „tu i teraz”. Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego, pomaga osiągnąć stabilizację, równoważy energie ciała, ducha i umysłu, uziemia wszystkie negatywne wibracje, a także podnosi poczucie własnej wartości.

Piryt prowadzi nas w naszych nierozwiązanych problemach do punktu, w którym zdajemy sobie sprawę, że rozwiązanie możliwe jest jedynie poprzez zmianę starego sposobu myślenia, zmianę punktu widzenia. Tym samym, ułatwiając poznanie, pomaga nam pokonać blokady i umożliwia nasz dalszy rozwój. To kamień, który pomaga w stanach nagromadzenia negatywnej energii.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl