Ogień – moc do nowych przedsięwzięć 0
Ogień – moc do nowych przedsięwzięć

OGIEŃ !

To męski żywioł  – związany z władzą, wolą, inicjatywą. Jego siła jest ogromna. Działa bardzo szybko, niszczy, co niepotrzebne, transformuje. Nie bez powodu kominek uważa się za magiczny portal domu. To potężny obrońca – służy do ochrony i wzmacniania. Ogień kojarzy się ze słońcem, gwiazdami, płomieniem świecy i tym płonącym w sercu, ciele…

czytaj całość »
Magia Świec! 0
Magia Świec!

Magia Świec

opiera się na 4 żywiołach:

ziemia, powietrze, woda i ogień, z żywiołów tych czerpie swoją moc.

Wróżby z ognia i świec stanowią bardzo ważną część magii. Płonąca świeca jest symbolem ludzkiego życia, światła i spełniającej się ofiary. Rytuały, w których używa się ognia, odwołują się do początku życiowych cykli i mają sprzyjać rozwojowi oraz szczęściu. Aby palić ogień w określonych intencjach, należy zaopatrzyć się w kolorowe świece, świeczniki, kapturek do gaszenia płomienia i zapalniczkę, która będzie służyła tylko do tego celu.

czytaj całość »
Płynę na fali powodzenia! 0
Płynę na fali powodzenia!

Z nutą podekscytowania …

Płynę na fali powodzenia

Z nutą podekscytowanego wyczekiwania..
Codziennie rano po przebudzenia na nią patrzyłem obracałem w palcach czytając wymiennie runy a raczej skrypt, którego zadaniem jest przyciągnięcie wibracji pieniędzy w formie dosłownie pieniędzy ale też myśli, pomysłów aby zaraz potem przewracać ją na stronę z napisem - płynę na fali powodzenia, co otwierało mi obrazy powodzenia !

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl