Bransoletka z turmalinu czarnego, kwarcu z turmalinem i jadeitu białego, z runą Algiz – ochrona i prowadzenie

Dostępność: brak towaru
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Bransoletka skomponowana z kulek turmalinu czarnego oraz kwarcu z turmalinem. Dodatkową ozdobą tej czarno-białej bransoletki jest różyczka z jadeitu białego. Na jednej z kulek turmalinu czarnego wygrawerowałam ręcznie i pomalowałam na biały kolor runą Algiz.

Jak pisze Voenix w swojej „Magii run”: „Kiedyś Elhaz [inna nazwa runy Algiz], jako runa ochronna, była ryta na tarczach i oszczepach, miała osłaniać swojego właściciela przed złem. […] Elhaz zachęca nas, abyśmy przyjęli „nasz wewnętrzny głos”, który wielu z nas zagubiło gdzieś w bieganinie dnia codziennego. Jest runą duchowego otwarcia, która o tyle obdarzy nas wielkim zaufaniem do wyższych mocy, o ile my będziemy w stanie otworzyć się na to wyższe prowadzenie.”

Bransoletka zaplatana splotem makramowym, na czarnym sznureczku, z regulacją obwodu. Średnica kulek turmalinu i kwarcu: 10 mm.

O kamieniach:

Turmalin czarny – kamień o silnie ochronnych właściwościach. Pomaga wyjść z mentalności ofiary, stanów niepokoju i zażenowania. Ponadto, wspiera kreatywność i zmysł praktyczny. Przynosi inspirację, wiarę w siebie oraz zadowolenie z życia. Godzi ducha z materią. Pomaga przybliżyć świadomość duchową i chronić ją.

Kwarc z turmalinem – kwarc zawierający inkluzje czarnego turmalinu. To połączenie jasnych i ciemnych sił, które zjednoczyły się w harmonii, nadaje kwarcowi z turmalinem nadzwyczajną moc, pomocną w uwolnieniu wszelkiego rodzaju negatywnych energii. To kamień, który pomaga uporać się z problemami z dzieciństwa i zerwać ze złymi wzorcami zachowań. Sprzyja rozwiązywaniu problemów i wzmacnia pamięć. Kwarc z turmalinem jest pomocny w stanach wyczerpania nerwowego, pomaga pokonać depresję i strach.

Jadeit to kamień pomocny w magii. To kamień, który przynosi zadowolenie i wesołość, Harmonizuje i odnawia nasze myśli. Jadeit pozwala rosnąć w nas wdzięczności i budzi zadowolenie z Natury.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl