Witaj w mojej magicznej witrynie

Szukaj

Kiedy magia nie działa!

Anioł, 11.01.2021
Kiedy magia nie działa!


Dla tych, którzy dopiero zaczynają magię i czary, może to być frustrujące, gdy  czary po prostu nie działają, bez względu na to, co robisz.

Może to być bardzo przygnębiające, gdy poświęcisz czas i wysiłek na wykonanie rytuału lub zaklęcia bez żadnych rezultatów - szczególnie jeśli jest to coś, czego naprawdę chcesz!

Wiele osób, które rzucają czary bez rezultatów, sądzi, że mogły w jakiś sposób źle wykonać instrukcje czarów, ale w rzeczywistości tak się rzadko zdarza. W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, składniki, narzędzia, fazy księżyca i planety nie są najważniejsze w rzucaniu udanego zaklęcia (choć z pewnością odgrywają rolę). Prawda jest taka, że najważniejszym elementem czaru magicznego jesteś Ty.

To dobra wiadomość, ponieważ znacznie łatwiej jest rozwiązywać problemy z magią.

Istnieje wiele typowych błędów, które ludzie często popełniają, próbując rzucić zaklęcia, a my skompilowaliśmy je wszystkie w siedmiu formach - wraz z kilkoma prostymi rozwiązaniami problemów - w tym magicznym przewodniku.

Po dokładnym wskazaniu błędów, które popełniasz, możesz wreszcie zacząć widzieć bardziej konsekwentnie działające czary!

1. Niewytrenowane umiejętności magiczne

Jak wspomniałem wcześniej, wejście w magiczny stan umysłu jest umiejętnością wymagającą treningu. Jeśli masz już praktykę medytacji, jesteś w połowie drogi.

Celem jest nauczenie się właściwej równowagi relaksu i skupienia, aby dostać się do stanu umysłu, w którym możesz świadomie wpływać na energię.

Jak trenować swoje magiczne umiejętności

- zrelaksuj się i skoncentruj!

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś jest nauczenie się, jak wprowadzić umysł w stan relaksu.


Większość praktykujących magię regularnie ćwiczy medytację, która uczy ciało i umysł głębokiego relaksu bez zasypiania. Jeśli początkowo trudno ci medytować, możesz zacząć od medytacji z przewodnikiem lub dudnienia różnicowe, które są tak sformułowane, aby fale mózgowe osiągnęły zrelaksowany stan alfa. Jednak gdy łatwiej ci będzie medytować, najlepiej nauczyć się, jak to robić bez żadnych zewnętrznych narzędzi.

Następną rzeczą do zrobienia jest nauczenie się koncentrowania i kierowania energii podczas tego głębokiego relaksu.

Energia podąża za myślą, więc proste ćwiczenie, od którego możesz zacząć, polega na skupieniu uwagi na różnych częściach ciała i sprawdzeniu, czy odczuwasz mrowienie lub uczucie ciepła po skupieniu się na tej części ciała.

Na początku może to być trudne lub może się wydawać, że coś sobie wyobrażasz, ale z praktyką staniesz się lepszy!

Gdy poczujesz energię w ciele, możesz przejść do bardziej złożonych praktyk energetycznych.

Wujek Google jest tu twoim przyjacielem :)

- istnieje wiele metod, które możesz wypróbować. Jeśli wolisz bardziej ustrukturyzowane podejście, Esencja magii zawiera ćwiczenia, które pomogą ci rozwinąć zdolność do manipulowania energią, a także szczegółowe wyjaśnienie działania magii.

TALIZMAN ANIOŁÓW  - Pieczęć siedmiu archaniołów wisiorek


To jest reklama Pieczęci... Klik


2. Pragnienie niemożliwego lub nieprawdopodobnego

Jakkolwiek przyjemnie byłoby lewitować lub stać się niewidzialnym, magia działa zgodnie z prawami fizyki. Magia działa w ten sposób, że zwiększa prawdopodobieństwo wszystkiego, co jest możliwe.
Weźmy na przykład czary loterii. Wiele osób rzuca zaklęcia, próbując wygrać na loterii. I mogą skutecznie zwiększać prawdopodobieństwo wygranej na loterii - ale jeśli szanse na wygraną przed rzuceniem zaklęcia wynoszą jeden na milion, a twoje zaklęcie zwiększa prawdopodobieństwo do jednego na tysiąc, szanse są nadal przeciwko tobie. Nie oznacza to, że takie duże cele nie są możliwe. Kobieta o imieniu Cynthia Stafford wygrała w loterii 112 milionów dolarów i przypisała swój sukces praktykom prawa przyciągania (które jest jak magia bez rytuału). Dotarcie do tego momentu zajęło jej cztery miesiące intensywnej pracy.


Jak sprawić, by magiczne cele były realistyczne

- zachowaj ogólność!

Magia lubi przechodzić przez ścieżkę najmniejszego oporu - więc Twoje zadanie powinno być tak ogólne, jak to możliwe, aby Wszechświat mógł wybrać najlepszą ścieżkę dla twoich rezultatów. Na przykład być może najłatwiejszym sposobem na zarobienie pieniędzy jest uzyskanie promocji lub znalezienie genialnego pomysłu na biznes, więc nie ograniczaj Wszechświata, mówiąc, że chcesz tylko magii i to głównie w loterii, uwierz mi jest was myślących w ten sposób bardzo wiele  . Skoncentruj się tylko na tym, że chcesz, aby pieniądze przychodziły do ​​ciebie w sposób radosny, łatwy i ufaj, że Wszechświat najlepiej wie, jak ci je dostarczyć.

Jako kolejny przykład możesz pomyśleć, że chcesz, aby pewna osoba się w tobie zakochała - ale tak naprawdę pragniesz poczuć, że jesteś we wspaniałym związku z kimś, w kim jesteś szaleńczo zakochana. Być może twoja obecna sympatia byłaby dla ciebie straszna, gdybyś naprawdę był w związku, a jest ktoś, kogo jeszcze nie spotkałaś, z którym miałabyś niesamowity związek, ktoś, kto sprawiłby, że zapomniałaś o swojej sympatii w mgnieniu oka, ponieważ to co jest takie cudowne.

Nie skupiaj się więc na konkretnej osobie - skup się bardziej ogólnie, a Wszechświat będzie miał większe szanse, aby dać ci to, czego naprawdę pragniesz!


3. Ograniczanie przekonań

Jest to prawdopodobnie jeden z najczęstszych powodów, dla których zaklęcie nie działa.

To jest reklama Karty Szczęścia - Płynę na fali powodzenia!

Możesz rzucić zaklęcie na bogactwo, ale jeśli podświadomie czujesz, że na nie nie zasługujesz lub że nie możesz go mieć, twój umysł będzie działał przeciwko tobie.

Kiedy rzucisz zaklęcie, wysyłasz potężną wiązkę woli.

Jeśli na Twojej drodze nie stoją żadne podświadome przekonania, przyciągniesz wynik jak magnes. Ale często są przeszkody na drodze - nie wierzymy, że możemy to mieć, nie czujemy, że zasługujemy etc, a to nam przeszkadza.

Być może martwimy się i wątpimy, czy zaklęcie zadziałało.

To są wszystkie blokady na ścieżce.

Jak pozbyć się swoich ograniczających przekonań i utrzymać ścieżkę otwartą

Przede wszystkim musimy znaleźć te irytujące ograniczające przekonania. Ponownie ważne jest, aby ćwiczyć medytację. Kiedy uczymy się medytować i nadal być w sobie, zauważamy, co dzieje się wewnątrz. Czujemy, że nasza energia jest z czegoś wyłączona, a te podświadome przekonania są w stanie wyjść na powierzchnię. Innym sposobem na znalezienie ograniczających przekonań jest zabawa w dziennikarstwo. Ważne jest, aby nie cenzurować siebie i pisać w sposób ciągły, niezależnie od tego, co wpadnie Ci do głowy.

Pisz książkę o sobie a w niej, jestem znowu taka szczęśliwa !

Aldona dziś znowu weszła na pozytywną ścieżkę.. Etc..

Dobrym pomysłem może być rozpoczęcie od następujących wskazówek:

Jak zmieniłoby się moje życie, gdyby spełniło się moje pragnienie?

Czy są jakieś wady mojego pragnienia?

Czy wierzę, że zasługuję na moje pragnienie?

Czy wierzę, że moje pragnienie jest możliwe?

Czego uczyłam się o tym pragnieniu jako małe dziecko?

(na przykład, biorąc ponownie temat pieniędzy, być może nauczono cię, że bogaci ludzie są zachłanni lub że pragnienie pieniędzy jest samolubnym pragnieniem).

Po znalezieniu ograniczających przekonań musisz pracować nad ich usunięciem.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​uświadomienie sobie ich to połowa wykonanej pracy!

Istnieje kilka technik usuwania przekonań, których można użyć.

Proste ćwiczenie polega na zastanowieniu się nad wiarą i zobaczeniu, co czujesz w swoim ciele.

Jeśli ćwiczysz swoje techniki energetyczne, natychmiast poczujesz skurcz lub ból, zwykle gdzieś w tułowiu, gdy pomyślisz o ograniczającej wierze.

Teraz twoim zadaniem jest po prostu siedzieć z uczuciem dyskomfortu, nie oceniając go ani nie zmuszając go do odejścia - brzmi jak przeciwieństwo tego, co musisz robić, ale to ograniczające przekonanie jest tak naprawdę manifestacją utkniętej energii w twoim ciele.

Im bardziej zmagamy się z tym mentalnie, tym bardziej ograniczamy przepływ energii. Jeśli zamiast tego zrelaksujesz się i zaakceptujesz to, przekonasz się, że tak długo zwężone kanały energii zaczną się rozluźniać, a energia zacznie ponownie płynąć. Może to wymagać pewnej praktyki, ponieważ wydaje się to nienaturalne - chcemy opierać się złym uczuciom, a nie akceptować ich! Ale to, czemu się opierasz, trwa. Kiedy akceptujemy i relaksujemy, zablokowana energia może swobodnie przepływać.

4. Niejasne intencje

Omówiliśmy zatem fakt, że magia wymaga skupienia - jest to kolejny jej aspekt, a także wiąże się z poprzednią częścią dotyczącą ograniczania przekonań.

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że nie jesteśmy w pełni świadomi naszych zamiarów. Ponownie przywołajmy przykład chęci związku z kimś, kogo kochasz.

Które wolisz: Relacja z tą osobą - nawet jeśli okaże się okropna. Relacja z kimś innym, która jest wszystkim, o czym kiedykolwiek marzyłeś?

Rozumiecie, jeśli skupiasz się na osobie, ale głęboko pragniesz związku, to twoje intencje nie są jasne. A może koncentrujesz się na związku, ale nie wiesz dokładnie, jak wygląda świetny związek.

Wyobrażasz sobie świetny związek ?

Jak go sobie wyobrażasz? Weź kartkę i napisz :)

Albo co najmniej opisz to sobie w głowie :)

Jak sprawić, by Twoja intencja była krystalicznie czysta

Świetnym sposobem, aby naprawdę dostosować się do swoich pragnień, jest opublikowanie dziennika o tym, czego chcesz. Opisz swoje pragnienie tak szczegółowo, jak to tylko możliwe, wyjaśnij je naprawdę. Jak wyglądałoby twoje życie, kiedy je posiadasz? Poświęć czas na marzenie i wizualizację.

Dodawaj szczegóły, ale aby zachować ogólność jak wspomniano wcześniej, skup się na odczuciu, jakie te rzeczy będą w tobie wywoływać, ale nie podchodź do nich zbyt rygorystycznie.

Dzięki takiemu dziennikowi zdobędziesz także umiejętność - uczenia się, jaki jest rdzeń twojego pragnienia.

Na przykład: Zamiast powiedzieć „Chcę partnera o blond włosach, brązowych oczach i niesamowitym ciele”, uogólnij to mówiąc: „Chcę kogoś, kogo pociągnie mnie tak bardzo”.

Kiedy spisujesz swoją listę pragnień, sprawdź, czy ograniczasz się, czy źle czy dobrze kierujesz swoją intencją, skupiając się na określonych szczegółach, kiedy tak naprawdę masz ochotę.

Skrzydła Anioła

To jest reklama Klick

5. Wątpienie w magię / brak zaufania do swoich magicznych zdolności

Jest to podobne do części dotyczącej ograniczania przekonań, ponieważ wątpliwość, że magia naprawdę działa lub że można ją skutecznie wykonać, jest w rzeczywistości ograniczającą wiarą. Możesz traktować te przekonania w taki sam sposób, jak inne ograniczające przekonania, ale są też inne sposoby, aby szybko poprawić swoją wiarę w magię. Jak zacząć wierzyć, możesz z powodzeniem rzucać zaklęcia

Po pierwsze - zacznij !

Idź po cele, które są dla ciebie bardzo wiarygodne. Nie idź od razu do podwójnej podwyżki - zacznij od zaklęcia, aby znaleźć monety na ulicy.

Może być trudno zacząć od małych życzeń, ale jeśli chcesz zacząć manifestować swoje największe pragnienia, będziesz w stanie szybciej zamanifestować naprawdę wielkie rzeczy po zbudowaniu swojej wiary!

Drugą rzeczą jest założenie magicznego dziennika, ( o czym już też było :)

jeśli jeszcze go nie masz. Wiele czarownic i wiedzących bardzo szczegółowo opisuje w swoich dziennikach to co się u nich wydarza - opisując rytuały, które wykonały, jaka była faza księżyca i jaki był ich stan umysłu podczas rytuałów itp.

Możesz prowadzić taki dziennik tak szczegółowo, jak chcesz, ale najważniejsze jest to, że aby zapisać swoje sukcesy.

Nie ma znaczenia, jak małe są!

Czy rzuciłaś zaklęcie na pieniądze, a potem znalazłaś grosz na ulicy? Zapisz to!

Czy rzuciłaś zaklęcie z miłości i spotkałaś na ulicy kogoś w kim znalazłaś atrakcyjny uśmiech? Zapisz to!

Kiedy uznajecie nawet małe rzeczy, uznajecie, że zaklęcie działa, i mówicie Wszechświatowi „dziękuję, chcę więcej tego proszę!” Właśnie dlatego tak wiele ścieżek duchowych podkreśla moc księgowania wdzięczności.

Zauważając dobre rzeczy, które się dzieją, zwiększasz ich częstotliwość. Jako bonus zaczynasz zauważać, że twoja magia naprawdę działa. W ten sposób idzie magiczna ścieżka. Oczywiście istnieje coś takiego jak szczęście początkującego, ale dla większości z nas wyniki są niewielkie i zaczynają stopniowo rosnąć wraz ze wzrostem naszej wiary w nasze moce.

Wspaniałe i pięknie działające na ścieżce magii są Runy

Zapraszam więc do korzystania z moich Kart Szczęścia !

6. Zaklęcie nie rezonuje z tobą

Jest to problem, na który możemy natknąć się, gdy używamy zaklęć innych ludzi, i jest naprawdę łatwy do naprawienia! Problem polega na tym, że wiele osób uważa, że musisz podążać za każdym zaklęciem za literą, bo inaczej to nie zadziała. Prawda jest taka, że twój stan umysłu jest najważniejszy, a tworzenie zaklęć ma na celu stworzenie tego stanu umysłu.


Jak sprawić, by zaklęcia rezonowały z tobą Zmień to, dostosuj do swoich upodobań lub napisz własne! Możesz zastąpić składniki, których nie masz, innymi, które są dla Ciebie łatwo dostępne. Czary to taka osobista ścieżka, a najbardziej udane czarownice dużo eksperymentowały, aby osiągnąć swój poziom sukcesu. Nie bój się więc pobawić i wykorzystać swoją kreatywność! Jeśli chcesz tworzyć własne zaklęcia i potrzebujesz wskazówek, Esencja Magii zawiera cały rozdział na temat tworzenia własnych zaklęć, a także zawiera wyjaśnienia wcześniej napisanych zaklęć zawartych w książce, abyś mógł zobaczyć dlaczego wybrano pewne narzędzia lub działania, które ułatwią ci dostosowanie innych zaklęć do własnych upodobań.

7. Twój codzienny stan umysłu zaprzecza zaklęciom

Wiele osób rzuca zaklęcia z powodzeniem, a następnie spędza resztę dnia na myśleniu negatywnym o swoim życiu.

Jeśli rzucisz zaklęcie, aby znaleźć nową pracę i spędzisz resztę dnia, zastanawiając się, jak bardzo nienawidzisz swojej obecnej pracy, wysyłasz „klimat”, który identyfikuje cię jako osobę, która wykonuje pracę, której nienawidzi.

Cały sens rzucania zaklęcia polegał na tym, aby być silnym człowiekiem, który ma pracę, którą kocha.

Aby się tak czuć!!!

Musisz więc zachować ten spokój nawet w codziennym, codziennym życiu.

Jak wyrównać swój codzienny stan umysłu z magiczną intencją 

Do tego problemu można podejść z kilku stron. Możesz wykonać pracę usuwania energii, której nauczyłeś się w Kroku 3 dla ograniczania przekonań. Poprawienie wiary w magię, tak jak w kroku 5, poprawi również twój codzienny stan umysłu, ponieważ będziesz wiedziała, że Twoja sytuacja zaczęła się zmieniać, gdy tylko rzucisz zaklęcie, nawet jeśli nie widzisz jeszcze wymiernych rezultatów.

Inną bardzo prostą, ale skuteczną metodą jest docenienie, gdzie jesteś.

Jeśli rzuciłeś zaklęcie na problematyczny obszar swojego życia, poszukaj dobrych rzeczy w tym obszarze. Twoja praca może być w większości okropna, ale być może masz kolegę, z którym naprawdę się dogadujesz, lub znajduje się w idealnej części miasta.

Poszukaj nawet najmniejszych rzeczy, które docenisz w swojej obecnej sytuacji. Kiedy zaczniesz koncentrować się na tych pozytywnych rzeczach, Twój umysł znajdzie ich dla Ciebie więcej.

To także część magii - na co zwracasz uwagę, wzrasta.

Nie bój się, że jeśli cenisz swoją niepożądaną sytuację, musisz w niej pozostać. Wszechświat faktycznie działa w odwrotny sposób - im więcej narzekasz i myślisz o tym negatywnie, tym gorzej będzie - i im więcej pozytywnie o tym myślisz, tym więcej doświadczeń Wszechświat przyniesie ci, które pasują do tych pozytywnych myśli (takich jak nowa, jeszcze lepsza praca!) ***

Mam nadzieję, że ten krótki opis pomógł skierować Cię we właściwym kierunku.  Życzę wam tym samym wszystkiego najlepszego w waszych magicznych przedsięwzięciach i mam nadzieję, że uświadomicie sobie, jak potężni możecie być ????

O magii Run jakby mimochodem nie wspominam, ale możecie mi wierzyć moc w nich potrafi przyspieszyć każde pragnienie..


Umysł w połączeniu z symbolami to niemalże gwarant, że magia wkroczy w Twoje życie :)

Wspaniałości :)

LOVE

Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt