O Kartach Szczęścia! 0
O Kartach Szczęścia!

Karty Szczęścia jak je nazywam to karty które robię własnoręcznie, mają formę i rozmiar karty kredytowej i zapisuje na nich symbole runiczne lub skrypty pomagające w przyciąganiu szczęścia, miłości, zdrowia czy pieniędzy ..

 

 

 

 

Tworzę też skrypty na konkretne intencje jak chociażby przeciw zdradzie partnera czy na poprawę relacji partnerskiej lub po prostu dobieram odpowiednie Runy energetyzujące konkretne sfery naszego życia w celu ich poprawy..

Tworzę nie tylko Karty z Runami, ale też z innymi magicznymi symbolami, jak Anielskie runy czy wzory Świętej Geometrii

 

Wszystkie Karty oczyszczam energetycznie i robię z dobra intencją ..

 

Tworzę je w przestrzeni serca co znaczy, że staram się być przy ich tworzeniu całym sercem w intencji oraz w stanie medytacji ( swoja drogą uwielbiam ten stan ) resztę robią Runy których wpływ na naszą energetykę jest niebagatelny.

 

Jednym słowem potrafią zdziałać cuda !

Oczywiście runy nie będą działać bez naszej poświęconej im uwagi.. To narzędzia, ale bardzo mocne energetycznie. Dużo dają ale też dużo pobierają.. Staraj się być zawsze w ich towarzystwie rozluźniona i wolna od trosk.. Dostaniesz to samo w zamian plus swoje wyczekane rozwiązania, rady, spełnienia...

 

Gdy już się zdecydujesz

na kartę czy talię kart powinnaś swój dar ode mnie godnie przywitać…

Najlepiej znaleźć chwilkę czasu o dowolnej porze, choć ja robię takie czynności o zmierzchu, przygotować sobie miejsce na świecę, salaterkę z wodą ( najlepiej źródlaną nie z rzeki , talerzyk z solą lub ziemią jakieś kadzidło..

Ja przeciągam kartę nad płomieniem świecy aby nadać jej Energi ognia i powietrza, kropię wodą bardzo delikatnie, aby nadać Karcie siłę żywiołu wody, następnie posypuję ziemią lub solą aby poprosić o działanie i energię żywioł ziemi!

Wykonując wszystkie te czynności moja uwaga skupiona jest na intencji w jakiej karta została stworzona..

Następnie pozwalam świecy się wypalić lub gaszę ją i pozostawiam do następnego rytuału.. Można powiedzieć skrypt został przywitany! Runy działają w pełni dla Twojego najwyższego dobra..

Możesz a nawet powinnaś zrobić to samo gdy karty do Ciebie dotrą.. I tak często jak chcesz! Nawet codziennie!

Byłoby wspaniale! Runy to kochają! Uwagę!

 

 Nie pośpieszaj ich ale dawaj częstą uwagę …

Obserwuj jak zmienia się Twoje życie..

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl