Ciała energetyczne człowieka. Czyli dlaczego kamienie działają. 0
184.jpg

Dowodów

Na istnienie niewidzialnych ciał człowieka dostarczają różne tradycje i systemy.

Praca z kamieniami dotyczy głównie czterech energetycznych ciał człowieka: fizycznego, eterycznego, astralnego i mentalnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciała te można wyobrazić sobie jako kolejne warstwy otaczające ciało człowieka, choć tak naprawdę każde ciało zawarte jest w następnym, wyższym energetycznie ciele. Układają się one na kształt owalu wokół ciała fizycznego. Każde z tych ciał posiada własną gęstość i sposób wibracji.

Jednakże wszystkie ciała są ze sobą połączone i na siebie wzajemnie reagują. Zmiana w jednym ciele energetycznym wpływa tym samymna wszystkie pozostałe ciała.

Ciało fizyczne stanowi widoczne przejawienie wyższych energetycznie ciał subtelnych. Charakteryzuje się najniższą i najwolniejszą wibracją ze wszystkich ciał energetycznych.

Ciało eteryczne ma wyższą i szybszą wibrację od ciała fizycznego. Jest ściśle powiązane z ciałem fizycznym i konieczne do życia, gdyż to ono przyjmuje ze słońca siły witalne i rozprowadza je po ciele fizycznym.

Ciało eteryczne działa jak pomost łączący ciało fizyczne i astralne, przez który po przebudzeniu do świadomości fizycznej docierają sny.

Ciało astralne jest przekaźnikiem i nośnikiem emocji. Wyrażając dane uczucie, korzystamy właśnie z ciała astralnego i odwrotnie; każda emocja wpływa na ciało astralne i znajduje w nim odzwierciedlenie.

Ciało mentalne charakteryzuje się wyższymi wibracjami od ciała astralnego.

Ciało mentalne reprezentuje intelekt i rozum. Za każdym razem, gdyużywamy intelektu, pamięci, czy też wizualizujemy, korzystamy z własnego ciała mentalnego.

Ponieważ wibracje ciał energetycznych przenikają się wzajemnie, zmiana w jednym wpływa automatycznie na wszystkie inne ciała. Dlatego właśnie stosując kryształy w celach leczniczych, możemy działać na subtelnych ciałach energetycznych, aby wywołać wpływ na płaszczyźnie fizycznej i na odwrót.

Serdecznie polecam wykonaną przeze mnie bransoletkę 7 czakr dla ich zrównoważenia i wprowadzenia w życie harmonii:

Jest tutaj 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl